cdprj

CD PROJEKT RED

Saga Wiedźmina.

CD Projekt S.A. jest polskim wydawcą i dystrybutorem gier wideo z siedzibą w Warszawie, założonym w maju 1994 roku przez Marcina Iwińskiego i Michała Micińskiego. Początkowo byliśmy jedną firmą, aktualnie jesteśmy partnerami.

Blizzard_Entertainment_Logo_2015

BLIZZARD ENTERTAINMENT

Overwatch, World of Warcraft, Diablo, Starcraft.

Blizzard Entertainment, Inc. jest amerykańskim producentem i wydawcą gier wideo z siedzibą w Irvine w Kalifornii oraz naszym partnerem od początku istnienia firmy.

1062145-focushome

FOCUS HOME INTERACTIVE

A Plague Tale, The Surge, Vampyr, Call of Cthulhu.

Focus Home Interactive SA jest francuskim niezależnym wydawcą i dystrybutorem gier wideo z siedzibą w Paryżu we Francji. Założona w 1996 roku, naszym partnerem jest od 2014 roku.

b5iLfte

GIANTS SOFTWARE

Seria Farming Simulator.

Szwajcarsko – niemiecki producent najlepszych symulatorów na świecie. Od 2012 roku nasz partner.

1280px-Bigben_Interactive_Logo.svg

BIG BEN INTERACTIVE

V-Rally 4, The Sinking City, Pro Fishing Simulator, Warhammer Chaosbane, Spike Volleyball.

Bigben Interactive SA jest francuską firmą z siedzibą w Lesquin. Założona w lutym 1981 roku firma projektuje i dystrybuuje akcesoria do konsol do gier wideo oraz wydaje gry wideo na różne platformy. Nasz partner od 2018 roku.

Skybound

SKYBOUND

The Walking Dead, The Slime Rancher, The Long Dark.

Skybound Entertainment to amerykańska multiplatformowa firma rozrywkowa założona przez Roberta Kirkmana i Davida Alperta. W naszym portfolio klientów od 2018 roku.

 

177ed6476f5253b761da4e2355939bb1

KLABATER

Apocalipsis, We. The Revolution, Heliborne.

Klabater to polski wydawca gier indie. Wyodrębnił się z CDP w 2018 roku i obecnie jest niezależną spółką i naszym partnerem.

 

pobrane

WARHORSE STUDIOS

Kingdom Come: Deliverance.

Czeskie studio założone przez Daniela Vavre. Stworzyło wielokrotnie nagradzany i świetnie przyjęty średniowieczny RPG, Kingdom Come: Deliverance.

 

OUTRIGHT GAMES

Crayola Scoot.

Założona w 2016 roku firma Outright Games ugruntowała swoją pozycję na rynku oferując angażujące interaktywne gry z ulubionymi licencjami rozrywkowymi na całym świecie. Nasz partner od 2018 roku.